רעיון טוב - אנשי מחקר ופיתוח

אנשי מחקר ופיתוח

בדיקת פטנטים לאנשי מחקר ופיתוח

עומד בפני תהליך של כניסה למו"פ וקבלת החלטות תקציביות?
נמצא כבר בתהליך של מו"פ ורוצה להיות בטוח שלא תפר פטנטים אחרים?
 
השירות שלנו כולל:

בדיקת רמת החדשנות של מיזם לפני כניסה לתהליך של מו"פ

בעולם כמו שלנו עם כל כך הרבה חידושים והמצאות ומיליוני פטנטים שמוגשים בכל יום חשוב להיות כל הזמן עם אצבע על הדופק ולדעת מה קיים מסביב. לא מספיק לבצע חיפוש בגוגל כדי להגיע לכל הפינות חשוב לבצע חיפוש מקצועי ומקיף במקומות הנכונים ובצורה מקצועית. דרך פרסומי הפטנטים שיתגלו בתהליך החיפוש תדע היכן אתה עומד והאם המיזם שאתה והצוות שלך עמלים עליו רבות הוא באמת חדשני.

חשוב לך לדעת שאינך "דורך" על פטנטים קיימים כדי לא להגיע למצב של הפרה כשתרצה למכור או להשיק את המוצר שלך.
חשוב לך לדעת שיש לך IP חזק בעולם כמו שלנו שבו רק החזקים שורדים.
 
מעקב מתחרים ומחקרי טכנולוגיות

דרך פרסומי פטנטים שיתגלו במהלך חיפוש הפטנטים תדע באילו טכנולוגיות משתמשות חברות שנמצאות בנישה שלך. תוכל לזהות את נקודות התורפה ולהגיע לפתרונות שהם לא הגיעו אליהם. המידע הזה יסייע לך מאוד לדעת על מה לשים דגש בתהליך המו"פ.

מיפוי סטטיסטי של מידע פטנטי לפי פרמטרים מיוחדים עם ייצוג גרפי

ניתן לבצע חתכים על כמות גדולה של פטנטים שעלו במהלך החיפוש לפי : מגישים, שנים, מילות מפתח, קודים בינלאומיים ועוד. המידע יוצג בצורה של עוגה או גרף.

דו"ח תוצאות החיפוש מכיל מצד אחד את הפרטים הביבליוגרפים של כל פטנט: שם המגיש, תאריכי הגשה, המשפחה של הפטנט, הסטטוס של הפטנט, תקציר ותמונות. בנוסף מצורף גם הטקסט המלא של כל פטנט כולל רקע, תיאור, וכתבי טענות. אנחנו גם מוסיפים תקציר מיוחד המכיל את החלקים החשובים של הפטנט בהקשר של נושא החיפוש על מנת לחסוך בזמן הקריאה של הדו'ח.
דוגמא ראשונה לייצוג גרפי
דוגמא שנייה לייצוג גרפי
נייד          052-5703442

דוא"ל       shira.uu@gmail.com

כתובת     רחוב הגאון אליהו 6 רמת גן