רעיון טוב - אודות

אודות

נייד          052-5703442

דוא"ל       shira.uu@gmail.com

כתובת     רחוב הגאון אליהו 6 רמת גן
פעילות החברה
 
חברת "רעיון טוב" משרתת ממציאים, יזמים, חברות, אנשי מו"פ, עורכי פטנטים ועורכי דין באמצעות ביצוע של מחקרי פטנטים בנושאים שונים ומגוונים בעלי רמות מורכבות שונות תוך שימוש בכלי העבודה הטובים ביותר בשוק הכוללים מאגרי פטנטים מקצועיים של חברות המידע הגדולות בעולם, ובעלות הכיסוי המירבי ביותר של מידע פטנטי תוך שימוש בטכניקות חיפוש פטנטים חדשניות על מנת להגיע למידע רב ככל האפשר אך גם מדויק ורלבנטי ללקוח.

הניסיון שלנו

עד כה ביצענו אלפי בדיקות/סריקות פטנטים ללקוחות פרטיים ולחברות מובילות במשק. המידע שסיפקנו להם עזר בקבלת החלטות נכונות, מנע מצבים של הפרות פטנטים ותביעות משפטיות, וסייע לאנשים לשפר את הפטנט שלהם ולהמנע מהשקעה ברעיון שאינו יכול להרשם כפטנט.


דוחו"ת החיפוש שלנו מוצגים בצורה ידידותית למשתמש והמידע המוצג בהם הוא עדכני וחדשני. שיטת החיפוש המיוחדת שלנו ואופן הצגת המידע הפטנטי חוסכים זמן קריאה ללקוח.
הצטרף לאלפי לקוחות מרוצים.

תהליך הקמת החברה

חברת "רעיון טוב" הוקמה בשנת 2008 על ידי שירה עודי, מידענית פטנטים מומחית(MA) בעלת נסיון וותק של כ 16 שנים בחיפושי ומחקרי פטנטים עולמיים, שירה התמחתה בנושא של חיפוש פטנטים במשרד עורכי פטנטים גדול ובתעשייה האווירית.

שירה זיהתה את הצורך הגדול שקיים אצל ממציאים לדעת מה קיים בעולם ולקבל שירות מקצועי והוגן על מנת לנתב את עצמם בדרך הנכונה.

שירה הקימה את "רעיון טוב" מתוך אהבה לתחום המידע הפטנטי וחיפושי פטנטים בפרט ומתוך נכונות ורצון לסייע לאנשים שיש להם רעיונות לפטנטים.

 
שירה עודי